Én imádom a Tokio Hotelt!!!! De nincs ilyen választás a szavazónál!!!
UI: The Rasmus & Tokio Hotel 4ever and ever!!!! (K) =)
ÍRJATOK!
Alhadár email:[email protected]
Petrus email:[email protected] és az msn-e: [email protected]